Home



Klik hier voor de nieuwsbrief van juli-augustus.


Infovergaderingen voor de jeugdploegen in de komende dagen:
Klik hier voor planning en agenda

Bij de jeugdploegen zijn alle ouders voor de vergadering uitgenodigd.


BBC Haacht en Keerbergen Lakers organiseren voor het 2e jaar op rij een gezamenlijk zomerbasketbalkamp maandag 29 tot en met woensdag 31/08.
Klik hier voor meer info.


Kalender:

DatumTijdThuis UitUitslag Verslag/Info PlaatsOpmerking
V27/0818:00Clem ScherpenheuvelHeren-R34 - 58Stedelijke sporthal Scherpenheuvel
A28/0800:00Openingsdag / Eetdag cafetaria lees ...Den Dijk, WespelaarZie programma openingsdag
V28/0814:30BBC Lyra Nijlen BDames38 - 49Gemeentestraat 36, Nijlen
29/0820:00TafelcursusDen Dijk (zaaltje cafetaria)
03/0918:15A&T Group Basket Betekom HSE RHeren-R-De Tumkens, Pastoor Pitetlaan 30, Begijnendijk
03/0918:30Dynamo Bertem HSE BHeren-Sporthal Bertem, Bosstraat 1
04/0909:30U14Record Bank Keerbergen Lakers G14 A-Den Dijk Wespelaar
04/0909:30U12Stella Artois Leuven Bears G12 B-Den Dijk Wespelaar
04/0911:30U18Thor Tervuren J18 A-Den Dijk Wespelaar
04/0911:30DamesLubbeek B-Ball-Stars DSE R-Den Dijk Wespelaar
04/0913:30U16-JBC Grimbergen J16 A-Den Dijk Wespelaar
04/0913:30U21Dynamo Bertem J21 A-Den Dijk Wespelaar
10/0910:45KYD Kortenberg Young Devils G12 AU12-Sporthal Erps-Kwerps, Oudebaan 31, Kortenberg
10/0914:15KYD Kortenberg Young Devils G14 BU14-Sporthal Erps-Kwerps, Oudebaan 31, Kortenberg
10/0916:00Merchtem Eagles DSE RDames-Tuinbouwschool, Molenbaan 54, Merchtem
11/0911:30Heren-RWIZ Basket Leuven HSE R-Den Dijk Wespelaar
11/0913:00Black Devils Vorst J21 AU21-Petit Palais des Sports de Forest
11/0913:30HerenWIZ Basket Leuven HSE A-Den Dijk Wespelaar
11/0915:00Black Devils Vorst J16 AU16-J-Petit Palais des Sports de Forest
17/0909:00KYD Kortenberg Young Devils G10 AU10-Sporthal Erps-Kwerps, Oudebaan 31, Kortenberg
17/0916:30BC Asse-Ternat G12 DU12-Sportloods Asse, Potaarde 16, Asse
17/0918:00Vanheylen Triton Leuven HSE RHeren-R-Campus Redingenhof, Remi Vandervaerenlaan
17/0920:00Vanheylen Triton Leuven HSE AHeren-Campus Redingenhof, Remi Vandervaerenlaan
18/0909:30U16-MFemina Habac Sint-Truiden M16 A-Den Dijk Wespelaar
18/0911:30U16-JStrombeek Beavers Wemmel Basket Club J16-Den Dijk Wespelaar
18/0911:30DamesBBC Hoeilaart DSE A-Den Dijk Wespelaar
18/0913:00Toyota Wouters Diest G14 AU14-KTA Complex Diest, Nijverheidslaan
18/0913:00GSG Aarschot J18 BU18-Sporthal Demervallei 8, Aarschot
18/0913:30U21Bavi Vilvoorde J21 B-Den Dijk Wespelaar
24/0909:00Stella Artois Leuven Bears J21 BU21-Sportzaal Wilsele, Aarschotsesteenweg 163, Leuven
24/0912:30Lubbeek B-Ball-Stars G10 AU10-GBS Linden, Martelarenplaats 1, Lubbeek
24/0914:00BBC Croonen Lommel M16 AU16-M-De Souverein, Sportveldenstraat 10, Lommel
24/0918:00BC Streek Inn Vilvoorde DSE BDames-Sporthal Koningslo, Streekbaan 185, Vilvoorde
25/0909:30U14Lubbeek B-Ball-Stars G14 A-Den Dijk Wespelaar
25/0911:30Heren-RL.S.V. Basket Landen HSE R-Den Dijk Wespelaar
25/0911:30U18Stella Artois Leuven Bears J18 D-Den Dijk Wespelaar
25/0913:30HerenL.S.V. Basket Landen HSE B-Den Dijk Wespelaar
01/1010:00Bavi Vilvoorde G12 AU12-Sporthal Vilvoorde, Slachthuisstraat
01/1012:00Bavi Vilvoorde J18 BU18-Sporthal Vilvoorde, Slachthuisstraat
01/1013:00Stella Artois Leuven Bears G14 BU14-Sportzaal Wilsele, Aarschotsesteenweg 163, Leuven
01/1019:00Everse Dino's J21 AU21-KA Emanuel Hiel, Freesiadreef, Schaarbeek
02/1009:30U16-MPeer BBC vzw M16 A-Den Dijk Wespelaar
02/1011:30U16-JA&T Group Basket Betekom J16 A-Den Dijk Wespelaar
02/1013:00BC Machelen-Diegem HSE RHeren-R-Sporthal Heirbaan Machelen
02/1015:00BC Machelen-Diegem HSE AHeren-Sporthal Heirbaan Machelen
08/1011:00Stella Artois Leuven Bears G12 BU12-Campus Redingenhof, Remi Vandervaerenlaan
08/1012:30BC Grimbergen J16 AU16-J-Sporthal J. Vertommen, Grotewinkellaan, Grimbergen
08/1016:00Record Bank Keerbergen Lakers G14 AU14-Sporthal Keerbergen, Putsebaan 103
08/1016:30Thor Tervuren J18 AU18-Sporthal Diependal, Lindeboomstraat 30, Tervuren
09/1009:30U16-MClem Scherpenheuvel M16 A-Den Dijk Wespelaar
09/1009:30U21L.S.V. Basket Landen J21 A-Den Dijk Wespelaar
09/1011:30Heren-RStella Artois Leuven Bears HSE R-Den Dijk Wespelaar
09/1011:30DamesBC Grimbergen DSE C-Den Dijk Wespelaar
09/1013:30HerenStella Artois Leuven Bears HSE D-Den Dijk Wespelaar
15/1016:00GSG Aarschot DSE ADames-Sporthal Demervallei 8, Aarschot
15/1018:00KYD Kortenberg Young Devils J21 AU21-Sporthal Erps-Kwerps, Oudebaan 31, Kortenberg
15/1018:00Londerzeelse Dunkers HSE RHeren-R-Sporthal Verma Malderen, Karreveld 3, Londerzeel
15/1020:00Londerzeelse Dunkers HSE AHeren-Sporthal Verma Malderen, Karreveld 3, Londerzeel
16/1009:00U12KYD Kortenberg Young Devils G12 A-KTA Complex Diest, Nijverheidslaan
16/1009:30U14KYD Kortenberg Young Devils G14 B-Den Dijk Wespelaar
16/1010:00Notre Dame Leuven M16 BU16-M-Campus Redingenhof, Remi Vandervaerenlaan
16/1011:30U16-JBlack Devils Vorst J16 A-Den Dijk Wespelaar
22/1012:452B|SAFE Tienen G10 AU10-Sportschuur Tienen, Sporthalstraat 30
22/1018:30Tigers Halle HSE RHeren-R-De Bres, Monseigneur Senciestraat 13, Halle
22/1020:30Tigers Halle HSE AHeren-De Bres, Monseigneur Senciestraat 13, Halle
23/1009:30U14Toyota Wouters Diest G14 A-Den Dijk Wespelaar
23/1009:30U16-MKoninklijke Herentalse BBC M16 A-Den Dijk Wespelaar
23/1011:30DamesNotre Dame Leuven DSE C-Den Dijk Wespelaar
23/1011:30U18GSG Aarschot J18 B-Den Dijk Wespelaar
23/1013:30U12BC Asse-Ternat G12 D-Den Dijk Wespelaar
29/1018:30St.Paulus Opwijk DSE ADames-Sporthal VKO, Karenveldstraat 40, Opwijk
A30/1000:00Jumbo - Mosselfestijn
30/1011:30Heren-RThor Tervuren HSE R-Den Dijk Wespelaar
30/1013:30HerenThor Tervuren HSE A-Den Dijk Wespelaar
05/1116:30Dynamo Bertem J21 AU21-Sporthal Bertem, Bosstraat 1
12/1115:00BBC Putte M16 AU16-M-Sporthal Klein Boom, Mechelbaan 604, Putte
12/1115:00Lubbeek B-Ball-Stars G14 AU14-Sportodroom, Kerkomsesteenweg 49, Boutersem
12/1118:00Merchtem Eagles HSE RHeren-R-Tuinbouwschool, Molenbaan 54, Merchtem
13/1109:30U10Stella Artois Leuven Bears G10 A-Den Dijk Wespelaar
13/1111:30U21Black Devils Vorst J21 A-Den Dijk Wespelaar
13/1113:00Stella Artois Leuven Bears J18 DU18-Sportzaal Wilsele, Aarschotsesteenweg 163, Leuven
13/1113:30HerenBasket Club Groot Dilbeek HSE B-Den Dijk Wespelaar
19/1109:00A&T Group Basket Betekom J16 AU16-J-De Tumkens, Pastoor Pitetlaan 30, Begijnendijk
19/1118:30Record Bank Keerbergen Lakers HSE RHeren-R-Sporthal Keerbergen, Putsebaan 103
19/1120:30Record Bank Keerbergen Lakers HSE AHeren-Sporthal Keerbergen, Putsebaan 103
20/1109:30U14Stella Artois Leuven Bears G14 B-Den Dijk Wespelaar
20/1109:30U16-MDBC Houthalen M16 B-Den Dijk Wespelaar
20/1111:00GSG Aarschot G10 AU10-Sporthal Demervallei 8, Aarschot
20/1111:30DamesMerchtem Eagles DSE R-Den Dijk Wespelaar
20/1111:30U18Bavi Vilvoorde J18 B-Den Dijk Wespelaar
20/1113:00Bavi Vilvoorde J21 BU21-Sporthal Vilvoorde, Slachthuisstraat
20/1113:30U12Bavi Vilvoorde G12 A-Den Dijk Wespelaar
27/1111:30U16-MA&T Group Basket Betekom M16 A-Den Dijk Wespelaar
27/1113:30U21Stella Artois Leuven Bears J21 B-Den Dijk Wespelaar
03/1209:45Clem Scherpenheuvel G10 AU10-Sporthal Scherpenheuvel, August Nihoulstraat 72
03/1214:00Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J16U16-J-Sporthal Campus Wemmel, Zijp 14
03/1218:30Thor Tervuren DSE ADames-Sporthal Diependal, Lindeboomstraat 30, Tervuren
04/1211:30Heren-RDe Rode Leeuwen HSE R-Den Dijk Wespelaar
04/1211:30U21Everse Dino's J21 A-Den Dijk Wespelaar
04/1213:30HerenSpm Boskanters Steenokkerzeel HSE A-Den Dijk Wespelaar
10/1213:00L.S.V. Basket Landen J21 AU21-Sporthal Landen, Sportlaan 1
10/1219:00BBC Hoeilaart HSE RHeren-R-Sporthal Hoeilaart, Koldamstraat 9
10/1221:00BBC Hoeilaart HSE AHeren-Sporthal Hoeilaart, Koldamstraat 9
11/1209:30U10Bct Overijse G10 A-Den Dijk Wespelaar
11/1211:30DamesStrombeek Beavers Wemmel Basket Club DSE-Den Dijk Wespelaar
18/1213:30U21KYD Kortenberg Young Devils J21 A-Den Dijk Wespelaar
18/1214:00WIZ Basket Leuven HSE RHeren-R-De wijnpers, Mechelsevest 72, Leuven
18/1216:00WIZ Basket Leuven HSE AHeren-De wijnpers, Mechelsevest 72, Leuven
07/0114:30Femina Habac Sint-Truiden M16 AU16-M-Trudosporthal, Speelhoflaan, Sint-Truiden
07/0119:00BBC Hoeilaart DSE ADames-Sporthal Hoeilaart, Koldamstraat 9
08/0110:00Toyota Wouters Diest G10 AU10-KTA Complex Diest, Nijverheidslaan
08/0111:30Heren-RVanheylen Triton Leuven HSE R-Den Dijk Wespelaar
08/0113:30HerenVanheylen Triton Leuven HSE A-Den Dijk Wespelaar
14/0116:00L.S.V. Basket Landen HSE RHeren-R-Sporthal Landen, Sportlaan 1
14/0118:00L.S.V. Basket Landen HSE BHeren-Sporthal Landen, Sportlaan 1
15/0109:30U16-MBBC Croonen Lommel M16 A-Den Dijk Wespelaar
15/0109:30U10L.S.V. Basket Landen G10 A-Den Dijk Wespelaar
15/0111:30DamesBC Streek Inn Vilvoorde DSE B-Den Dijk Wespelaar
A = Activiteit
V = Vriendschappelijke wedstrijd
(De matchen in rood zijn gewijzigd t.o.v. de oorspronkelijke kalender)

 

Vragen of interesse om aan te sluiten? Contacteer ons op secretariaat@bbchaacht.be.