Home

   
   

Lid worden?

Nieuwe starters kunnen vrijblijvend 2 keer gratis komen trainen alvorens aan te sluiten.
Informatie over de trainingen vind je bij Trainingen.
Meer informatie over aansluiten en lidgelden vind je bij Aansluiten
Vragen of interesse om aan te sluiten? Contacteer ons op secretariaat@bbchaacht.be.

Wedstrijden:

DatumTijdThuis UitUitslag Verslag/Info PlaatsOpmerking
14/1018:00Strombeek Beavers Wemmel Basket Club AHeren-A50 - 59Sporthal Campus Wemmel, Zijp 14-16, Wemmel
15/1009:30U18-JBavi Vilvoorde J18 B60 - 51Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
15/1009:30U19-MDBC Houthalen M19 B61 - 73Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
15/1011:30U12GSG Aarschot G12 B68 - 47Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
15/1011:30Dames-ABC Asse-Ternat A38 - 62Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
15/1013:00BC Machelen-Diegem RHeren-R39 - 52Sporthal Bosveld, Heirbaan 10, Machelen
15/1013:30Dames-BBBC Hoeilaart A43 - 73Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
15/1013:30U16-JBavi Vilvoorde J16 B30 - 90Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
15/1015:30U14Bct Overijse G14 A7 -207Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
18/1020:30VeteranenStella Artois Leuven Bears Vets-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
21/1011:00Stella Artois Leuven Bears G14 CU14-Sporthal Redingenhof, Redingenstraat 90, Leuven
21/1012:30Toyota Wouters Diest G12 AU12-Sporthal KTA Complex, Nijverheidslaan, Diest
21/1016:00BC Foyer Molenbeek ADames-B-Kasterlinden, Groot-Bijgaardenstraat 434, St-Agatha-Berchem
21/1016:30Tigers Halle RHeren-R-Sporthal De Bres, Monseigneur Senciestraat 13, Halle
21/1018:00BBC Alsemberg ADames-A-Sportcomplex Kerkeveld, Alsembergsteenweg 1046, Alsemberg
21/1018:30Tigers Halle AHeren-A-Sporthal De Bres, Monseigneur Senciestraat 13, Halle
22/1009:30U21-JDynamo Bertem J21 A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
22/1011:00Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G10 BU10-Sporthal, Sportveldweg 6, Boortmeerbeek
22/1011:30U16-JBasket Groot Zemst J16 B-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
O22/1011:30U18-JBC Cobras Schoten-Brasschaat J18 B-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
25/1020:30VeteranenStrombeek Beavers Wemmel Basket Club Vet-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
28/1011:00Stella Artois Leuven Bears G12 DU12-Sporthal Redingenhof, Redingenstraat 90, Leuven
28/1016:00GSG Aarschot ADames-B-Sporthal Demervallei, Demervallei 8, Aarschot
A29/1000:00Jumbo MosselfestijnOnder den Toren, Markt 4, 3150 Haacht
29/1009:30U21-JEverse Dino's J21 A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
29/1009:30U18-JBC Grimbergen J18 A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
29/1011:30Heren-RWIZ Basket Leuven R-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
04/1116:45Vanheylen Triton Leuven ADames-B-Sporthal Redingenhof, Redingenstraat 90, Leuven
04/1118:30Vanheylen Triton Leuven RHeren-R-Sporthal Redingenhof, Redingenstraat 90, Leuven
04/1120:30Vanheylen Triton Leuven AHeren-A-Sporthal Redingenhof, Redingenstraat 90, Leuven
05/1109:30U16-JRecord Bank Keerbergen Lakers J16 A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
10/1121:00De Rode Leeuwen Pajot VetsVeteranen-Sportcentrum Koornmolen, Processiestraat 22, Gooik
11/1113:00U12Dynamo Bertem G12 A-Sporthal KTA Complex, Nijverheidslaan, Diest
11/1113:00Bavi Vilvoorde J16 BU16-J-Sporthal Vilvoorde, Slachthuisstraat, Vilvoorde
11/1113:30Bct Overijse G14 AU14-Sporthal Den Heurk, Heurkstraat 3, Overijse
11/1115:00Bavi Vilvoorde J18 BU18-J-Sporthal Vilvoorde, Slachthuisstraat, Vilvoorde
11/1116:00BC Streek Inn Vilvoorde BDames-B-Sporthal Koningslo, Streekbaan 185, Vilvoorde
11/1118:00BC Streek Inn Vilvoorde ADames-A-Sporthal Koningslo, Streekbaan 185, Vilvoorde
12/1110:30DBC Houthalen M19 BU19-M-Sporthal Lakerveld, Guldensporenlaan 16, Houthalen-Helchtere
12/1111:30Heren-RStella Artois Leuven Bears R-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
12/1113:30Heren-AStella Artois Leuven Bears D-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
12/1113:30U10Bavi Vilvoorde G10 A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
A = Activiteit
O = Oefenwedstrijd
(De matchen in rood zijn gewijzigd t.o.v. de oorspronkelijke kalender)